מי שטוען שאינו חולם הוא לרוב אינו זוכר את חלומותיו, אדם שאכן לא חלם במשך שבעה ימים אין זה סימן טוב, והמקרים בהם נדירים ביותר. למקרה כזה נא ליצור קשר עימנו , ע"מ לטפל בזה . כאשר אנו קמים בבוקר, אנו מודים למלך העולם "מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך" וזאת משום שהחלום הוא מציאות של ניתוק החלק הרוחני שבאדם, והשארות הגוף מנותק בחלקו ממציאות העולם . לכל אדם יש נפש, רוח ונשמה , כאשר האדם חולם זוהי עדות כי נשמתו עלתה למלעלה , הנפש והרוח נשארים למטה בגוף – והנשמה למעלה .

כאשר מדברים על פירוש חלומות צריכים להבין שהחלום הוא ביטוי והוכחה מוחצת לכך שיש כוח רוחני, ישות אלוקית בתוך גופנו שכן האדם בחלומו רואה מראות ברורים, שומע קולות , חש רגשות ולפעמים נפגש עם אנשים שלא ראה שנים, מראות שאינו יכול לראות בעודו ער. וכך אמרו רבותינו הקדושים ברוח קדשם "השינה הוא אחד משישים מיתה", "החלום הוא אחד משישים נבואה" בשעת השינה נשמתו של האדם עולה מרחקים עצומים בעולמות רוחניים :
הזוהר הקדוש מגלה לנו כי עפ"י מעשים של האדם במשך היום כך זוכה נשמתו להגיע להיכלות רוחניים גבוהים יותר.
בדרך להיכלות קדושים אלו עוברת הנשמה דרך קליפות הטומאה ואם האדם הרבה לחטוא באותו היום, רוחות רעות נדבקות אליו ולא נותנים לו לעלות למעלה .
כמה חלומות יש לאדם בלילה אחד?

האדם חולם בין 5-8 חלומות בכל לילה והוא זוכר בדרך כלל את החלום שהיה משמעותי ביותר, או החלום שקרוב לשעת היקיצה.
החלום שאדם יזכור בבוקר הוא החלום שאמור להעביר לאדם החולם מסר . לכל חלום ישנה מטרה ומסר – מתוך מדרש תלפיות .

כמה זמן נמשך החלום?
החלום הארוך ביותר נמשך 8 שניות , וזהו פלא גדול שכן האדם מרגיש בחלומו כאילו עוברות מספר שעות ואפילו שנים .

מה ניתן לעשות שהאדם חולם חלומות מפחידים?
תמיד לדאוג שחדר השינה יהיה נקי ללא ריח רע…. וכן הסדינים…. ולקרוא בכוונה גדולה את כל "קריאת שמע" החל מ "שמע ישראל" עד "ה' אלוקיכם אמת"
בבוקר לומר " מודה אני" וליטול ידיים .נצפה ע"י 111 גולשים