פיתרון חלומות לפי הקבלה | פירוש חלומות

הקבלה

פיתרון חלומות לפי הקבלה
מיטב חכמי הקהילה היהודית, ביניהם הרמב"ם אמר שהחלום הוא נבואה שראוי להתייחס אליו וכל דבר אשר מגיע לאדם בחלום זה מידע חשוב.

על פי הקבלה, בני אדם מקבלים מידע מ2 עולמות תחתונים הנקראים בריאה ויצירה. יש 2 עולמות נוספים, העליונים: האצילות שבו יש את השכינה, הצד הנשי של אלוהים ואלוהים עצמו. בבריאה יש מלאכים הנקראים שרפים, הם בעלי שש כנפיים ובעלי דרגה גבוהה.


בעולם היצירה יש מלאכים או שליחים וכל החלומות המנבאים נבואה מגיעים מעולם זה.
כל מלאך שולח לנו בחלום מסרים שונים ועל ידי כך ניתן לעשות פירוש חלומות לפי הקבלה:
המלאך רפאל אחראי על תחום הבריאות.
המלאך אוריאל שמזכיר לאדם עד כמה חשובה האמונה.
המלאך מיכאל האחראי על עם ישראל.
המלאך גבריאל האחראי על המציאות וכל מה שקורה בה.

פתרון חלומות לפי הקבלה אינו פשוט כמו חלומות ופירושם הסטנדרטיים, שבהם יש משמעות לכל חלום, זוהי נבואה של ממש שיש להכיר בה ולהתכונן אליה.
באופן כללי לא כל חלום הוא נבואה, מילון חלומות יכול לשמש כל אדם אשר רוצה לדעת פירושי חלומות אך יש פיתרון חלומות לפי הקבלה שכדאי מאוד להכיר ולהתכונן לשינוי העומד לבוא בחיינו, אחרי הכול, לא יכול להיות שאנו חולמים סתם, המסרים מגיעים מעולמות אחרים וחשוב מאוד להבין אותם.

פתרון חלומות על פי הקבלה זה נושא מורכב מאוד
פתרון חלומות על פי הקבלה זה נושא מורכב מאוד שאנשים מעטים מסוגלים להבין אותו לפרטי פרטים וממש לעומקו של הנושא. מבחינת היהדות בשונה מהנושאים של אסטרולוגיה , לחלומות יש משמעות רבה עד כדי כך שאפילו מספר רב של חכמים חקרו אותם על מנת לנסות להבין איך זה פועל.
לאחר מאמץ ולמידה רבה הגיעו הרבנים למסקנה שלסמלים בחלומות יש משמעות, זאת אומרת שכמו כל הנושא של מזלות שלכל מזל יש את התכונות שלו כך גם בחלומות, לכל מוטיב מסוים של חלום יש
משמעות נסתרת שאותה צריך להבין.

פירוש חלומות – משמעות של סמלים בחלומות על פי הקבלה
לעיתים קרובות יוצא לנו לחלום על סמלים, חפצים וחיות בחלומות שלנו – אך מה כל אחד מהם אומר על פי הקבלה?
ראשית בנושא כלכלה וכסף – סימן חיובי לכלכלה טובה וכסף רב שאמור להגיע אלייך הוא שהחולם יחלום על נחש בחלומו. מנגד אם אנחנו נחלום שבמהלך החלום אנחנו נקברים זה סימן למצוקה כלכלית קרבה או בעיות כלכליות שיפקדו את החולם בקרוב.
ישנם גם הסברים על אנשים שנפטרים בחלומות שלנו, לדוגמא אם אדם שנפטר נותן לנו כלי נשק מסוים במהלך החלום זה סימן לכך שיש מישהו שמגן ושומר עלינו. בנוסף אם יוצא לנו לחלום שאחד הקרובים אלינו נפטר במהלך החלום זה סימן לחיים ארוכים של אותו בן אדם. במידה ואנחנו חולמים שאנחנו נפטרים במהלך החיים זה סימן חיובי שמעיד על בריאות וקבלת חיים.

פירוש חלומות – מתי מדובר בחלומות אמיתיים?
בשונה מהנושא של הורוסקופ שמוטיב הזמן אינו משנה והוא מדבר על תקופה כללית, בכל הקשור אל חלומות על פי הקבלה יש שעות מסוימות בהם החלומות אשר אנו חולמים אותם הם אמיתיים ומיועדים להתרחש בעתיד הקרוב.
ראשית החלומות שאנו חולמים החל מיום שבת בצהריים ובערב של יום שבת אלה חלומות נבואיים אשר מיועדים להתרחש ולהתקיים בזמן הקרוב. בנוסף בימי חול החלומות שאנו חולמים החל מהשעה 2 בלילה ועד לשעה 5 בבוקר הם חלומות שמיועדים להתרחש ומרביתם אכן יתרחשו בזמן הקרוב.
מי מפענח את חלומות שלך?

פירוש חלומות הוא עניין מאוד מסובך, אם חלמתם חלום כלשהו ואתם לא יודעים את הפתרון שלו רצוי שתפנו למישהו שמבין בפתרון חלומות. הבעיה היא שכל מפענח חלומות יכול לתת פירושים שונים לאותו חלום. האם זה נכון?

חלומות במבט פסיכולוגי

חלום הוא חוויה של מראות דמיוניים שאנו רואים כאשר אנו ישנים. לחלום רגיל יש מספר מאפיינים, ביניהם החוסר אבחנה שזהו באמת חלום. גם ילדים וגם בעלי חיים חווים חלומות. מדענים טוענים כי כ1/4 מהזמן

היבטים מדעיים על חלומות

חלומות הם נחלת הכלל. כל בני האדם חולמים, אפילו בעלי חיים ממשפחת היונקים. גם אלו שלא זוכרים את החלום שלהם חולמים. חלימה היא חוויה אישית שאינה תלויה בעובדות. אבל אלו שזוכרים את החלום מחפשים פירוש חלום.

פיתרון חלומות לפי הקבלה

מיטב חכמי הקהילה היהודית, ביניהם הרמב"ם אמר שהחלום הוא נבואה שראוי להתייחס אליו וכל דבר אשר מגיע לאדם בחלום זה מידע חשוב. על פי הקבלה, בני אדם מקבלים מידע מ-2 עולמות תחתונים הנקראים בריאה ויצירה.

פתרון חלומות על פי היהדות

חלומות הם בעצם משהו שמלווה את חיינו, לרוב רבים רואים בחלומות משהו שולי ולא בעל חשיבות גדולה – המלווה אותנו במהלך הלילה ואולי גם בתור משהו נחמד לספר עליו לחבר'ה אם נתקלתם באיזה חלום מעניין או מצחיק.

שינה טובה וחלומות פז

נשים רבים אינם מודעים לחשיבות הרבה של שינה טובה לפני יום עבודה או כל דבר אשר מצפה לכם ביום שלמחרת. במצב שבו לא ישנים טוב לפני דברים משמעותיים שיש לנו ביום שלמחרת אנו נרגיש בצורה משמעותית יותר את חוסר שעות השינה ואת חוסר היכולת להתרכז ולבצע…

האם אפשר לזכור כל החלומות?

לעיתים קרובות אנו נתקלים בסיטואציה שבה אנו מנסים להיזכר בחלום שחלמנו אך לא מצליחים – לרוב, את רוב החלומות אותם אנו חולמים בלילה אנחנו בכלל לא זוכרים אך ישנם חלומות שאותם אנחנו כן זוכרים אך כעבור מספר שעות אנחנו שוכחים אותם ולא מצליחים להיזכר בהם יותר.

תיאוריית החלומות

תיאוריית החלומות על פי זיגמונד פרויד הינה אחת מעבודות המחקר הגדולות ביותר והמשמעותיות ביותר שנעשו מאז ועד היום על פירוש חלומות. שלא כמו הדברים אשר קשורים בנושא של מזלות, פרויד טען של חלומות יש הרבה דברים מעבר…

חלומות בקבלה