חלומות הם בעצם משהו שמלווה את חיינו, לרוב רבים רואים בחלומות משהו שולי ולא בעל חשיבות גדולה – המלווה אותנו במהלך הלילה ואולי גם בתור משהו נחמד לספר עליו לחבר’ה אם נתקלתם באיזה חלום מעניין או מצחיק. אפשר ממש להשוות את זה אל אסטרולוגיה שגם לה אנשים לא מייחסים חשיבות רבה ורואים בה משהו שולי ואולי נחמד שאפשר לקרוא במהלך היום – אך בשתי המקרים מדובר בהרבה מעבר, אם זה פתרון חלומות או מנגד על העיסוק בנושא של הורוסקופ.

החלומות של יוסף

אין אחד שלא מכיר את הסיפור על יוסף בנם של יעקב אבינו ורחל אימנו שנשלח למצרים והתמחה שם בכל הקשור אל פתרון חלומות עד שאפילו מלך מצרים פרעה ביקש ממנו להגיע אל הארמון ולפתור עבורו את החלומות המוזרים אותם חלם. היהדות מלאה בסיפורים אודות חלומות ומנסה לאייש אותם עם פתרונות הגיוניים ולנסות עד כמה שניתן לפרש את החלומות ולעשות אותו פשוט יותר עבורנו. כהיום אסטרולוגיה בטלפון יכולים להסביר לכם כל מה שקשור לחלומות בשיחה פשוטה בכל שעות היום והלילה.

רבים שואלים את עצמם, כיצד ניתן לפרש חלומות באמצעות היהדות? קודם כל לפני שאתם ניגשים לפרש חלום כזה או אחר תנסו להבין אותו. כמו הדברים אשר קשורים אל התאמת מזלות גם פירוש חלומות זה דבר מורכב אשר דורש הבנה וחקירה מעבר למה שאנחנו רואים.

משמעותה חלומות שלנו לפי היהדות

ראשית תנסו לברר האם לחלום היה משמעות מעבר להיותו חלום או שזה עוד חלום סתמי ללא כל משמעות מעבר לכך, ניתן לבצע זאת על ידי הבחנה האם היה ניסיון להעביר אליכם מסר מסוים או הודעה מסוימת באמצעות אותו חלום.

במידה ואתם בטוחים שזה אכן חלום עם משמעות והיה ניסיון להעביר אליכם מספר באמצעותו – ניתן לעבור לשלב הבא שהוא פנייה אל אנשי דת יהודיים אשר מתמחים בפתרון חלומות שהיה ניסיון להעביר בהם מסר. אתם יכולים להקביל את זה אל הנושא של מזלות שבהם על מנת לפרש ולנתח את המזל שלכם אתם פונים אל אסטרולוגים כאלה ואחרים אז באותה דרך על מנת לפרש חלומות עליכם לחפש אנשי דת אשר ביכולות לבחון את החלום מעבר להיותו חלום ולהסביר לכם את המסר מאחוריו.

נצפה ע"י 8,587 גולשים